درباره ما

اولین وب سایت اطلاع رسانی جامع محصولات دوایی، بهداشتی و تجهیزات طبی برای آشنائی هرچه بهتر مصرف کنندگان از این محصولات که تا این زمان ایجاد گردیده است .
بر طبق بررسی های انجام شده هر فرد افغان به طور اوسط حداقل یکبار در ماه به دواخانه مراجعه میکند . که البته بیشتر این مراجعات غیر دوایی و صرف خرید محصولات بهداشتی و طبی می باشد.InfoDawa نیز با علم به این موضوع تصمیم به سهل نمودن ارتباط مخاطبان با محصولات دواخانه ها را دارد. لذا با این هدف وب سایت Infodawa.com اقدام به نمایش و معرفی تمامی محصولات بهداشتی , مکمل ها صحی، اورتوپیدی و تجهیزات طبی دواخانه ها در محیط وب نموده است.مسلما InfoDawa قصد ارائه و فروش دوا را ندارد، زیرا دوا حتما با حضور مریض و ارائه نسخه داکتر و در حضور مسئول فنی دواخانه میسر می باشد . اما با راه اندازی این وب سایت امید آن می رود تا مشتریان محترم قبل از حضور فیزیکی در محیط دواخانه بتوانند در فرصت مناسب و فارغ از مشغله اجناس مورد نیاز خود را بررسی،  مقایسه و انتخاب نمایند و متعاقبا وقت و هزینه کمتری را صرف خرید احتیاجات مورد نیاز خود از دواخانه نمایند .
با سپاس فراوان از شما همراهان گرامی استدعا داریم تا با ارائه نظرات،  پیشنهادات و انتقادات خود مسیر را برای InfoDawa روشن تر سازید.

حوزه فعالیت

InfoDawa تمامی محصولات قابل ارائه در دواخانه را پوشش میدهد. به صورت کلی محصولات ارائه شده در InfoDawa شامل محصولات لیست محصولات دوایی موجود در افغانستان، محصولات آرایشی، بهداشتی، مکملهای رژیمی غذایی، غذای اطفال و نوزاد، اورتوپیدی و تجهیزات طبی می شود .
به جرات می توانیم ادعا کنیم کمتر محصولی را می شود در دواخانه ای یافت که در لیست محصولات InfoDawa موجود نباشد . قیمت و موجودی تمامی محصولات به روز و به صورت آنلاین توسط تیم پشتیبانی به روزرسانی می شوند.گروپ بندی و منوهای دسترسی به گروپ محصولات نیز به شکلی طراحی شده است که کاربران با کمترین زمان جستجو بتوانند به گروپ محصولی خود دسترسی پیدا کنند.

نیاز جامع

در نگاه اول نیاز جدی است یک مرجعی وجود داشته باشد که بتواند اطلاعات و تمامی موارد لازم در مورد یک محصول دوایی در سطح کشور را در خود جای دهد و در نهایت معلومات مفیدی را برای بررسی در اختیار تمامی افراد جامعه اعم از افراد متخصص شامل داکتران، فارمسست ها و یا هم افراد عادی جامعه که نیاز دارند در مورد محصولی معلومات کسب کنند، قرار دهد. توسط InfoDwa می توانند به راحتی به این اطلاعات دست رسی داشته باشند.

داستان ما

ایده

برای حفظ الصحت فردی و یا دانش لازم از اطلاعات درمورد محصولات دوایی، بهداشتی و طبی در کشور منبعی موجود نبوده بنابراین تصمیم گرفتیم بستری را ایجاد کنیم که شامل اطلاعات شفاف ، معتبر و قابل دسترسی برای همه باشد.

چیزی که ما ارایه میدهیم

ما اطلاعات دقیق ، معتبر و قابل اعتمادی در مورد دواها را ارائه می دهیم و به مردم کمک می کنیم دواهای خود را به طور موثر و ایمن استفاده کنند. با ایجاد ای سهولت توانسته ایم یک مرکز فعال در اطلاع رسانی در مورد محصولات دوایی و بهداشتی در سراسر کشور باشیم. ما همچنین خدمات لابراتواری را از لابراتوارهای مجاز و مشاوره طبی آنلاین در هر زمان و از هر مکان ارائه می دهیم.

سفر تا اینجا

ما توصیه های صحی و اطلاعات در مورد محصولات دوایی را برای میلیون ها نفر با کیفیت بالا فراهم کرده ایم. ما همچنان به گسترش محتوای طبی غنی و گسترده خود ادامه می دهیم و سخت در تلاش آن هستیم تا این اطلاعات را به چندین زبان محلی در دسترس همگان قرار دهیم.

خدمات ما

InfoDawa خدمات و سرویسهای متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد:
معرفی و ارائه محصولات به همراه نحوه مصرف فقط برای محصولات بهداشتی ، مشخصات، موارد مصرف ، کاربرد ، اجزاء تشکیل دهنده ، کمپنی و کشور سازنده، قیمت مصرف کننده و همچنین ارائه اطلاعات دقیق و کاربردی از کلیه محصولات از جمله خدماتی است که می توانید برای شناخت و انتخاب محصول دریافت نمایید.

امکان جستجوی پیشرفته با اعمال انواع پارامترها و فیلترهای مورد نظر می تواند شما را در دسترسی به محصولات مورد نظرتان یاری نماید.،امکان جستجوی یک محصول بر اساس بارکد آن از جمله امکان قدرتمند وب سایت InfoDawa می باشد، که مسلماً امکان کسب اطلاعات تکمیلی و یا قیمت فعلی محصول مورد نظرتان را به شما خواهد داد .
درج نظر، انتقاد، پرسش و یا درخواست مشاوره در ذیل تمامی محصولات InfoDawa امکان پذیر می شود که کارشناسان مربوطه در کوتاهترین زمان اقدام به پاسخگویی و یا تماس تلیفونی خواهند نمود .

ارائه مقالات و مطالب مفید دوایی و بهداشتی در حوزه ها ی مختلف صحت  نیز از جمله امکانات حاشیه ای و مفید وب سایت InfoDawa می باشد . تمامی مقالات و مطالب از جدیدترین منابع معتبر جهان استخراج و ترجمه می شود و همراه با ویدیوهای مربوطه در اختیار کاربران قرار میگیرد . مسلما کاربران قادر خواهند بود سوالات یا موارد مورد نظر خود را در ذیل هر کدام از این مقالات مطرح و به مباحثه گذارند .
ضمنا اطلاعات و توصیه های ارائه شده در مورد محصولات این وب سایت کاملا منطبق با اطلاعات اصلی شرکت سازنده محصولات بوده و وب سایت InfoDawa دخل و تصرفی در توصیه های علمی آن نداشته است .

Authentic Information

از مطالب طبی و توصیه های بهداشتی نوشته شده توسط داکتران و متخصصان صحی بهره مند شوید.

Labs Tests

تست های لابراتواری را بصورت آنلاین و بدون زحمت با استفاده از سرویس جمع آوری نمونه ها محل مورد شما انجام دهید و راپور آن را بصورت آنلاین دریافت کنید.

Online Consultations

با داکتران با تجربه مشکل تان در میان گذاشته و از مشاوره طبی رایگان دریافت کنید.

E-Pharmacy

دواها و محصولات بهداشتی را از دواخانه های مجاز به صورت آنلاین سفارش دهید، و در محل مورد نظر خود دریافت کنید.